06.02.2023 günü, Türkiye saati ile 04.17’de ve ardından 13.24’te merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde, toplamda 10 ilimizi etkileyen deprem meydana geldi. Yüreğimizi yakan afet sonrası Erişim Sağlayıcıları Birliği olarak tedarik ettiğimiz ihtiyaç malzemelerini koordineli bir şekilde depremden etkilenen bölgelere dağıttık. Omuz omuza vererek bu zor günleri aşmak için depremin yaşandığı ilk anlardan itibaren sahada gönüllü çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Erişim Sağlayıcıları Birliği olarak tedarik ettiğimiz ihtiyaç malzemelerini iki adet tır ile afet bölgesine gönderdik. Tırlardan birini 500 adet gıda kolisi, 500 adet powerbank, 500 adet polar eldiven, 500 adet polar bere, 500 adet polar boyunluk ve 500 adet çanta ile doldurduk. Bir diğer tırı ise yalnızca içme suyu doldurarak deprem bölgesine ulaştırdık.

Yaşadığımız bu büyük felaketin etkisiyle ülke olarak zor bir dönemden geçmekteyiz. Öncelikle depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara sağlık diliyoruz. Bu süreçte imkanlarımız dahilinde maddi ve manevi olarak milletimizin yanında olduğumuz bilgisini saygılarımızla sunarız.

Erişim Sağlayıcıları Birliği